Průvodce výběrem nabíjecí stanice

Společnost Wallbox vyrábí více typu nabíjecích stanic. Na této stránce vám pomůžeme s výběrem té nejvhodnější pro vaše použití.

Řešení nabíjení pro domácnosti

V případě, že užíváte jeden či více elektromobilů nebo plug-in hybridů, bude ideálním řešením Pulsar nebo Pulsar Plus.
Pulsar a Pulsar Plus jsou kompaktní, mají vlastní nabíjecí kabel a pokročilou konektivitu včetně možnosti ovládání přes mobilní aplikaci Wallbox

Pulsar - cenově nejdostupnější nabíječka Wallbox. Několik variant, ze kterých si vybere každý. Připojení do aplikace pouze přes Bluetooth.

Pulsar plus - vyšší verze základního Pulsaru. Nabízí navíc také připojení přes Wifi. Pulsar Plus také disponuje ochranou proti zbytkovému proudu.

PULSAR PLUS BLACK PERSPECTIVE


 

Řešení nabíjení pro firmy

Pro firemní použití je nejvhodnější nabíjecí stanice Wallbox Commander 2. Tato nabíječka disponuje pokročilou konektivitou jako je Bluetooth, WiFi či Ethernet a dotykovým displejem. Díky tomu nabízí Commander 2 celou řadu možností autorizace a způsobů spuštění nabíjení. Samozřejmostí je propojení s portálem myWallbox, které přináší celou řadu nástrojů analýzy nabíjení. Můžete tak dát různé typy přístupů jak zaměstnancům, tak třeba zákazníkům či veřejnosti. Commander 2 také přináší možnost zobrazení Vašeho firemního loga na displeji nabíječky.

Commander 2 - nabíjecí stanice s 7" dotykovým displejem a možností autorizace pomocí PIN kódu, RFID karty, mobilní aplikace Wallbox nebo portálu myWallbox. Díky funkci Power sharing Smart je možné zapojit více nabíjecích stanic na jeden zdroj s tím, že si nabíjecí stanice budou automaticky rozdělovat nabíjecí výkon podle potřeby. Commander 2 také disponuje ochranou proti zbytkovému proudu.

 

 


 

Řešení nabíjení pro developery a fleet

Pro nabíjení firemních flotil doporučujeme nabíjecí stanice Wallbox Commander 2 nebo Copper SB. Obě tyto nabíječky disponují funkcí Power sharing Smart. To znamená, že můžete připojit více stanic k jednomu zdroji a dojde mezi nimi k chytrému sdílení nabíjecího výkonu, tak aby nedošlo k přetížení sítě (až 15 stanic v režimu Master/Slave). Wallbox Commander 2 je také možné použit v kombinaci s několika Pulsary Plus jako autorizační zařízení.

Commander 2 - nabíjecí stanice s 7" dotykovým displejem a možností autorizace pomocí PIN kódu, RFID karty, mobilní aplikace Wallbox nebo portálu myWallbox. Díky funkci Power sharing Smart je možné zapojit více nabíjecích stanic na jeden jistič s tím, že si nabíjecí stanice budou automaticky rozdělovat nabíjecí výkon podle potřeby. Commander 2 také disponuje ochranou proti zbytkovému proudu.

Copper SB - nejelegantější nabíjecí stanice, která disponuje funkcí Power sharing Smart a celou řadou možnosti autorizace - mobilní aplikace Wallbox, portál myWallbox nebo RFID kartu a připojení přes Bluetooth, WiFi nebo Ethernet. Copper SB není vybaven nabíjecím kabelem, ale zásuvkou Typ 2 Mennekes, která přináší nejuniverzálnější možnosti nabíjení elektromobilů a plug-in hybridů.

 

 


 

Řešení nabíjení pro zákazníky

Wallbox nabízí také řešení pro hotely, nákupní centra, restaurace, sportoviště a další služby, které nabízí svým zákazníků možnost parkování. Ideální nabíjecí stanicí je Copper SB. Svým designem nenaruší žádné prostředí a přináší celou řadu možností autorizace a díky portálu myWallbox je také možné nabíjení zpoplatnit. 

Copper SB - nejelegantější nabíjecí stanice, která disponuje funkcí Power sharing Smart a celou řadou možnosti autorizace - mobilní aplikace Wallbox, portál myWallbox nebo RFID kartu a připojení přes Bluetooth, WiFi nebo Ethernet. Copper SB není vybaven nabíjecím kabelem, ale zásuvkou Typ 2 Mennekes, která přináší nejuniverzálnější možnosti nabíjení elektromobilů a plug-in hybridů.

CopperB_2_aluminium_logo

 


 

Řešení nabíjení na cestách

Pro nabíjení elektromobilů či plug-in hybridů nabízíme celou řadu nabíjecích kabelů, které můžete pohodlně vozit přímo ve vašem voze. V sekci Kabely pro nabíjení si každý vybere ten nejvhodnější.